Monika a

Szanowni Państwo!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnej szkoły a także poznawczym pasjom dzieci i młodzieży, stworzyliśmy firmę „Geniusz” Kreatywna Edukacja. „Geniusz” jest firmą edukacyjną specjalizującą się we wspieraniu nauczania historii na każdym poziomie oświaty. Stworzyliśmy ją w oparciu o nowoczesne metody nauczania oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i Europie.

Proponowanych przez nas program jest zgodny z podstawą programową opracowaną i zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Skonstruowaliśmy go w sposób modułowy, aby każdy nauczyciel mógł tworzyć własny model, dopasowany do indywidualnych potrzeb danej klasy. Dzięki temu nauczyciele mogą sięgnąć po narzędzia niedostępne w szkole a uczniowie poszerzać wiedzę zdobytą podczas lekcji szkolnych.

Współpracujemy z edukatorami o bogatym doświadczeniu w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych. Są to przede wszystkim pasjonaci historii, którzy nie tylko potrafią, ale i lubią w przystępny i przyjemny sposób przekazywać wiedzę.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Monika Olczyk
założycielka i właścicielka firmy „Geniusz”